6. Prolínání
Autor: Jan Gibek
(1920 Bartošovice - 1992)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 79 cm, rámování: 96 x 79 cm
Konec dražby: 06.11.2018 18:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč