43. Carl Michael Bellman

zaskleno, rámováno v blondel rámu
Technika: mědirytina
Šířka: 33 cm, výška: 39 cm, rámování: 65 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč