Kočky 2 kusy

Autor: Dux Royal
(1853)

2 kusy, zespodu razítko porcelánky, signováno P. Rada
Výška: 9 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.10.2022 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč