130. Papoušek I.
Autor: Dux Royal
(1853)
značeno podglazurní značkou a vrytou značkou modelu
Výška: 22 cm, délka: 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč