164. Secesní váza
Autor: Dux Royal
(1853)
Keramická plasticky zdobená secesní váza, značeno zespodu Royal Dux Austria.
Materiál: keramika
Výška: 40,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.06.2019 22:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč