Papoušek I.

Autor: Dux Royal
(1853)

značeno podglazurní značkou a vrytou značkou modelu
Výška: 22 cm, délka: 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 18:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč