89. Motýli 3 ks

Autor: Dux Royal
(1853)

dva motýli značeno Royal Dux, jeden neznačen
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.12.2018 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč