43. Konvolut kreseb
nesignováno, konvolut kreseb - 3 kusy
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 18:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč