43. Obrazový rámeček
dobový blondel rám, zlacen, hluboký falc, vhodný i pro plátno na napínacím rámu
Šířka: 18,8 cm, výška: 24,6 cm, rámování: 31 x 25 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.04.2018 18:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč