43. Plnoštíhlá žena
signováno a datováno vlevo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1972
Šířka: 15 cm, výška: 15 cm, rámování: 43,5 x 33 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč