Sloupkové hodiny

sloupkové hodiny 19. století, chod nezjištěn
Datace: 19. století
Šířka: 31 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.09.2020 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč