43. Sloupkové hodiny
sloupkové hodiny 19. století, chod nezjištěn
Datace: 19. století
Šířka: 31 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.09.2020 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč