43. Sv. Jan Nepomucký
Zlacená dřevořezba svatého Jana Nepomuckého na podestě, přiloženo Osvědčení o prodeji vydané NPÚ
Materiál: polychromované dřevo
Výška: 28 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč