43. Žena pracující na poli
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 60 cm, rámování: 70,50 x 84 cm
Konec dražby: 17.04.2019 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč