107. U potoka v lese
volný list, signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba, datace: 1969
Šířka: 35 cm, výška: 48 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč