Kovářovsko

Autor: Karel Stehlík
(1912 Milevsko - 1985 České Budějovice)

Technika: olej na malířské desce
Šířka: 120 cm, výška: 60 cm, rámování: 66 x 135 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč