135. Sušení sena
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 84 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč