U Modlíkova

Autor: Karel Stehlík
(1912 Milevsko - 1985 České Budějovice)

signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 113 cm, výška: 56 cm, rámování: 68 x 125 cm

Konec dražby: 07.12.2017 22:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč