249. U Dobřemětic
Autor: Karel Stehlík
(1912 Milevsko - 1985 České Budějovice)
signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 115 cm, výška: 48 cm, rámování: 70 x 127 cm
Konec dražby: 07.12.2017 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč