14. Lvice

Autor: František Xaver Procházka
(1887 Příbram - 1950 Praha)

Signováno, datováno vpravo dole, zaskleno, rám poůvodní poškozený.
Technika: olej na kartonu, datace: 1921
Šířka: 38 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 50 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 18:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč