Ovce

Autor: František Xaver Procházka
(1887 Příbram - 1950 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1917
Šířka: 90 cm, výška: 80 cm, rámování: 100 x 110 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč