Edward Seymour, vévoda ze Somersetu
Autor: Hans Holbein mladší
(1498 Augsburg - 1543 Londýn)
rytec: Jacob Houbracken, signováno v tisku dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 22 cm, výška: 36 cm, rámování: 51 x 35
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.05.2023 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč