433. Skupina andělíčků
Porcelánová soška čtyři putty, značeno zezadu modrou podglazurní značkou Volkstadt Rudolstadt
Výška: 19 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 19:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč