Skupina andělíčků

Porcelánová soška čtyři putty, značeno zezadu modrou podglazurní značkou Volkstadt Rudolstadt
Výška: 19 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 19:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč