204. Tetřev
Autor: ? Chmelenský
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 58 cm, výška: 42 cm, rámování: 59 x 75 cm
Konec dražby: 28.07.2019 15:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč