259. Tetřev

Autor: ? Chmelenský

signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 58 cm, výška: 42 cm, rámování: 59 x 75 cm

Konec dražby: 05.12.2017 22:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč