47. Tetřev
Autor: ? Chmelenský
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 58 cm, výška: 42 cm, rámování: 59 x 75 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:34 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |