Krajina

Autor: František Soukup
(1879 Dvůr Králové nad Labem - 1957)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 110 cm, výška: 80 cm, rámování: 98 x 129 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 22:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč