5. Krajina

Autor: František Soukup
(1879 Dvůr Králové nad Labem - 1957)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 110 cm, výška: 80 cm, rámování: 98 x 129 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.11.2019 19:34 SEČ

Zbývá: 12d 11h 49m 47s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč