33. Soldat auf galoppierendem Pferd
Autor: Max Liebermann
(1847 Berlín - 1935 Berlín)
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1915
Šířka: 30,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 37 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 13:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč