33. Soldat auf galoppierendem Pferd

Autor: Max Liebermann
(1847 Berlín - 1935 Berlín)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1915
Šířka: 30,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 37 x 45 cm poškozen

Konec dražby: 28.07.2019 13:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč