1. Krajina s krávami a jezírkem

Autor: Alfred de Knyff
(1819 Brusel - 1885 Paříž)

signováno a datováno vlevo dole, dřevěná deska prohnutá, prasklina - vyspraveno, malba vyčištěna a restaurována
Technika: olej na dřevě, datace: 1856
Šířka: 64 cm, výška: 41 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 10.05.2021 20:00 SELČ

Zbývá: 0d 9h 38m 14s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč