19. Krajina s krávami a jezírkem

Autor: Alfred de Knyff
(1819 Brusel - 1885 Paříž)

signováno a datováno vlevo dole, dřevěná deska prohnutá, prasklina - vyspraveno, malba odborně vyčištěna a restaurována.
Technika: olej na dřevě, datace: 1856
Šířka: 64 cm, výška: 41 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 18:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 29 000 Kč