22. Hlava dívky
Autor: Rudolf Uherek
(1895 Lipník nad Bečvou - 1964 Vranov nad Dyjí)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1942
Šířka: 18 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 41 x 34 cm
Konec dražby: 28.07.2019 12:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč