Potok

Autor: Rudolf Uherek
(1895 Lipník nad Bečvou - 1964 Vranov nad Dyjí)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1940
Šířka: 29,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 38,5 x 44,5 cm

Konec dražby: 13.12.2018 18:08

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč