Hlava dívky

Autor: Rudolf Uherek
(1895 Lipník nad Bečvou - 1964 Vranov nad Dyjí)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1942
Šířka: 22 cm, výška: 29 cm, rámování: 51 x 43 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:57

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč