Kvítí na poli
Autor: Alexandr Grigoriev Orlov
(1868 - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 46 x 62,5
Konec dražby: 16.05.2023 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč