258. Vesnice
Autor: František Sadovský
(1909 - 1992)
signováno vlevo dole, zaskleno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 37 x 55 cm
Konec dražby: 06.12.2017 22:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč