60. Svratka
Autor: František Sadovský
(1909 - 1992)
název díla s datováním na reversu, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1956
Šířka: 32 cm, výška: 20 cm, rámování: 30 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč