125. Jan Werich
Autor: Milan Wágner
(1937 Brno)
černobilá fotografie, signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Datace: 1975
Šířka: 17,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 36,5 x 34 cm
Konec dražby: 28.01.2019 22:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč