14. Jan Werich

Autor: Milan Wágner
(1937 Brno)

černobilá fotografie, signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Datace: 1975
Šířka: 17,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 36,5 x 34 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:18

Aktuální cena: 3 000 Kč

Zbývá: 18d 2h 45m 45s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč