1. Jarní tání

Autor: Josef Ullmann
(1870 Nekmíř - 1922 Praha)

Signováno vlevo dole, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartónu
Šířka: 59,5 cm, výška: 47 cm, rámování: 62 x 74,5 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč