1. V zimě

Autor: Josef Ullmann
(1870 Nekmíř - 1922 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v původním rámu, certifikát pravosti přiložen, konzultováno s odborníkem na Mařákovce PHDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na kartonu, datace: 1918
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 83 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 04.03.2019 19:05

Zbývá: 14d 9h 54m 9s

Vyvolávací cena: 6 500 Kč