44. Stewenson - Lesní pěšina
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 42 cm, výška: 27 cm, rámování: 44 x 60 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč