261. Barevný večer
Autor: Milan Kyzour
(1932 České Velenice - 2000 Kaplice)
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 52 cm
Konec dražby: 07.12.2017 22:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč