Párová křesla

Autor: Franco Bizzozero
(1948 Cantù, Italy)

Dva kusy křesel, návhr Franco Bizzazero pro výrobce designového nábytku Pierantonio Bonacina
pozn. uloženo v externím skladu
Šířka: 67 cm, výška: 109 cm, hloubka: 85 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.05.2023 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 15 000 Kč