Letní krajina

Autor: Rostislav Štěpáník
(1936 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 47,5 x 58 cm

Konec dražby: 19.06.2019 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč