109. Letní krajina
Autor: Rostislav Štěpáník
(1936 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 47,5 x 58 cm
Konec dražby: 19.06.2019 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč