Stmívání

Autor: Robert Brown Johnston
(1840 Velká Británie - 1914)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1882
Šířka: 34,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 45,5 x 55,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 23.05.2023 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč