16. Kompozice

Autor: Miroslav Roubal
(1944 Jaroměř)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1993
Šířka: 63 cm, výška: 86 cm, rámování: 92 x 69 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:10 SELČ

Dosažená cena: 2 210 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (10)

částkapříhoz
2 210 Kč18.5.2021 19:26:10 (limit 18.5.2021 18:59:51)
1 910 Kč18.5.2021 19:26:10
1 610 Kč18.5.2021 17:42:23 (limit 18.5.2021 07:20:51)
1 310 Kč18.5.2021 17:42:23
1 010 Kč18.5.2021 07:20:51 (limit 18.5.2021 07:20:51)
810 Kč18.5.2021 07:20:51 (limit 17.5.2021 22:40:44)
601 Kč17.5.2021 22:40:44 (limit 17.5.2021 22:40:44)
401 Kč17.5.2021 17:05:36
201 Kč14.4.2021 10:34:02
1 Kč26.3.2021 20:38:00