Indka

Autor: Alexander (Ora) Pokorný
(1901 - 1950)

nesignováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 43 cm, rámování: 43 x 33 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč