649. Tatry
Autor: Alexander (Ora) Pokorný
(1901 - 1950)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 49 cm, rámování: 66 x 87 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč